Badanie wzroku – Kraków

Badanie wzroku – Kraków

Potrzebujesz badania wzroku w Krakowie? Oferujemy tę i wiele innych usług w naszym gabinecie optycznym OPTYK LISTWAN zlokalizowanym w centrum Suchej Beskidzkiej. Widzenie to nie tylko optyka i fizyka. To bogaty, wielopoziomowy, bardzo skomplikowany proces. Bierze w nim udział niemal cały mózg. Między siatkówką (warstwa receptorowa oka) a mózgiem istnieje około 11 niezależnych dróg. Uzyskiwanie informacji wzrokowej i jej przetwarzanie zależy między innymi od jakości dostarczanego układowi widzenia bodźca. O tym zaś decyduje rodzaj przepisanej korekcji.

Wykonujemy badanie wzroku dzieci i dorosłych – to kompleksowy proces, który skupia się na precyzyjnej ocenie zdrowia oczu i jakości widzenia. Nasz wykwalifikowany zespół optyków, optometrystów i specjalistów z zakresu neurooptometrii stosuje nowoczesne metody diagnostyczne, pozwalające na szczegółową analizę wzroku. Podczas badania wzroku dokładnie oceniamy różne aspekty, takie jak ostrość widzenia, percepcja kolorów, zdolność akomodacji oraz stan oczu. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta, starając się zrozumieć potrzeby i zapewnić im najlepsze możliwe rozwiązania.

kompleksowa opieka nad pacjentem

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki dotyczącej potrzeb wzrokowych oraz zadowolenie każdej osoby, która odwiedza nasz gabinet optyczny. Dobranie właściwych okularów korekcyjnych wymaga odpowiednich metod, narzędzi i czasu. Tym dysponują nasi optometryści. Okulary zmieniają percepcję otoczenia – decydują o tym jak odbieramy otocznie, jak się w nim poruszamy, jak przyswajamy wiedzę czy prowadzimy samochodu. Ich wpływ na naszą percepcję otoczenia, wygodę poruszania się czy skupienie podczas codziennych czynności jest nieoceniony. Chcemy, aby każdy, kto odwiedza nasz gabinet, mógł cieszyć się nie tylko lepszym widzeniem, ale także pełniejszym i wygodniejszym życiem.

nują optometryści.

Okulary zmieniają percepcję otoczenia: decydują o tym jak odbieramy otocznie, jak się w nim poruszamy, jak przyswajamy wiedzę czy prowadzimy samochodu. Decydują o jakości życia.